Virtual Witches
Dobrodosli na forum Virtual Witches! Mozete odabrati svoju vesticu iz Harry Pottera,Cari ili stvoriti novu vesticu!Vodicemo ratove,ici u skolu....za vise informacija,regujte se!
Virtual Witches
Dobrodosli na forum Virtual Witches! Mozete odabrati svoju vesticu iz Harry Pottera,Cari ili stvoriti novu vesticu!Vodicemo ratove,ici u skolu....za vise informacija,regujte se!
Virtual Witches
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum Virtual Witches!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari.

Go down 
AuthorMessage
Anny Princess
Administrators
Administrators
Anny Princess


Female
Cantidad de envíos : 387
Edad : 27
Ëîêàöè¼à : dvorac
Omiljena pesma: : Inalcanzable
Omiljen iz rbd: : Dulce i Anny
Fecha de inscripción : 2008-07-01

moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari. Empty
PostSubject: moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari.   moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari. Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 6:35 am

dragi dnevnice....
volela bih da se pomizrim sa nancy...nedostaje mi jer smo bile nekako dobre drugarice dok nismo pocele da se swadjamo.... Embarassed Sad Sad Sad
Back to top Go down
https://virtualwitches.forumsc.net
Anny Princess
Administrators
Administrators
Anny Princess


Female
Cantidad de envíos : 387
Edad : 27
Ëîêàöè¼à : dvorac
Omiljena pesma: : Inalcanzable
Omiljen iz rbd: : Dulce i Anny
Fecha de inscripción : 2008-07-01

moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari. Empty
PostSubject: Re: moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari.   moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari. Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 7:00 am

ou
Back to top Go down
https://virtualwitches.forumsc.net
 
moj dnevnik.........mozda bolje da ga ne citate ako me mrzite......mada was ne ogowaram,ne brinite samo srazmisljam o jednoj stwari.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Virtual Witches :: Korpa 2 :: Mia Colucci :: Diary.....-
Jump to: